Kanada Vize Takip İşlemleri Nasıl Yapılır ?

***Kanada Vize Ofisi, bağımsız bir kuruluştur. Yanlızca hizmet sağladığı kişilerin Kanada vize takibini gerçekleştirmektedir. 

Vize başvurusu tamamlandıktan sonraki en önemli adımlardan biriside şüphesiz Kanada vize takip işlemleri başlamaktadır.

 Kanada Vize Başvurunuzu Bize Danışmadan Gerçekleştirmeyin! Güvenli Ve Profesyonel Kanada Vizesi Başvurusu İçin Merkezimizle İletişime Geçebilirsiniz!

 

Kanada Vize Takip İşlemi

Vize başvurusunun yapılması, evrakların hazırlanması, işlemlerin takibi başlı başına bir zaman ve emek gerektirmektedir. Özellikle kişi evrakları nereden alacağını bilmiyor, vize formların nasıl doldurulacağını bilmiyorsa çok daha fazla zaman harcayacağı anlamına gelmektedir.

Kanada vizesi başvuru formunun tamamı İngilzicedir, İngilizce olarak doldurulması zorunludur! Aynı zamanda evraklarında İngilizce olarak hazırlanması gerekir.  Durum böyle olunca Kanada vize takip işlemi çok daha zorlaşmaktadır.

Sizde, hızlı ve kolayca Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirmek, evraklarınızın adınıza tercümanlar tarafınca İngilizceye çevrilmesini istiyorsanız; Türkiye’nin, Kanada’ya özgü ilk ve tek organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Merkezimizle gerçekleştireceğiniz başvurularda formların ve evrakların konsolosluğun istediği hale getirilmesi, Kanada vize takip işleminin gerçekleştirilmesi gibi bir çok işlem sağlanmaktadır.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vize-takip-islemleri.htmlBir cevap yazın