CAQ Vizesi

Gerçekleştirilen vize başvurularında adımların dikkatli atılması CAQ vizesi sürecini etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Bu başvurular arasında yer alan CAQ vizesi hakkında kişilerin akıllarında birçok farklı soru işareti yer almaktadır.

CAQ Vizesi Başvurularını Kanada Vize Ofisinin Profesyonel Danışmanlık Hizmetleriyle Güvenle Gerçekleştirin; Seyahatinizi Ertelemeyin!

 

CAQ Vizesi Nedir ?

Quebec eyaletinde öğrenci olmak isteyen bireylerin öncesinde başvurusunu gerçekleştirdiğimiz ayrı bir vize kategorisidir.

Kanada öğrenci vizesi gerçekleştirilmeden hemen önce başvurulmaktadır. Ne yazık ki CAQ vizesine sahip olmadan, Kanada öğrenci vizesi başvurunuzu gerçekleştirmemiz mümkün değildir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz başvurular: İngilizce veya Fransızca olarak gerçekleştirilmiş olmalıdır. Aksi durumda ne yazık ki vize başvurunuz olumlu değerlendirilmeyecektir.

 

CAQ Vizesi Nasıl Alınır ?

Quebec eyaletinde eğitim hayatına devam edecek öğrencilerin öncelikli olarak eyaletten onay alması gerekmektedir. Eyaletten gelen onayla birlikte Kanada vizesine başvurmak mümkün olacaktır.

Başvuru işlemleri hayli yorucu ve karışıktır. CAQ vizesi başvurunuzu Kanada Vize Ofisi ile GÜVENLE YAPın!Bir cevap yazın